Rozpis MČR
Č. utkání |
Kolo |
Den |
Datum |
Čas |
Hřiště |
Domácí |
Hosté |
8001 |
A |
pátek |
31.5. |
8:30 |
Svitavy |
HBC Hradec Králové 1988 |
HBC Alpiq Kladno |
8005 |
A |
pátek |
31.5. |
10:10 |
Svitavy |
HBT Vlašim |
SK Pedagog České Budějovice |
8009 |
A |
pátek |
31.5. |
11:50 |
Svitavy |
HBC Alpiq Kladno |
HBT Vlašim |
8013 |
A |
pátek |
31.5. |
13:30 |
Svitavy |
HBC Hostivař |
HBC Hradec Králové 1988 |
8017 |
A |
pátek |
31.5. |
15:10 |
Svitavy |
HBT Vlašim |
HBC Hostivař |
8021 |
A |
pátek |
31.5. |
16.50 |
Svitavy |
SK Pedagog České Budějovice |
HBC Alpiq Kladno |
8025 |
A |
sobota |
1.6. |
8:30 |
Svitavy |
HBC Hostivař |
SK Pedagog České Budějovice |
8029 |
A |
sobota |
1.6. |
10:10 |
Svitavy |
HBC Hradec Králové 1988 |
HBT Vlašim |
8033 |
A |
sobota |
1.6. |
11:50 |
Svitavy |
SK Pedagog České Budějovice |
HBC Hradec Králové 1988 |
8037 |
A |
sobota |
1.6. |
13:30 |
Svitavy |
HBC Alpiq Kladno |
HBC Hostivař |
8002 |
B |
pátek |
31.5. |
9:20 |
Svitavy |
HC ŠD Písek |
Ježci Heřmanův Městec |
8006 |
B |
pátek |
31.5. |
11:00 |
Svitavy |
HBC Tygři Mladá Boleslav |
TJ ACS Malenovice SV |
8010 |
B |
pátek |
31.5. |
12:40 |
Svitavy |
Ježci Heřmanův Městec |
HBC Tygři Mladá Boleslav |
8014 |
B |
pátek |
31.5. |
14:20 |
Svitavy |
SC Dragons Ústí nad Labem |
HC ŠD Písek |
8018 |
B |
pátek |
31.5. |
16.00 |
Svitavy |
HBC Tygři Mladá Boleslav |
SC Dragons Ústí nad Labem |
8022 |
B |
pátek |
31.5. |
17:40 |
Svitavy |
TJ ACS Malenovice SV |
Ježci Heřmanův Městec |
8026 |
B |
sobota |
1.6. |
9:20 |
Svitavy |
SC Dragons Ústí nad Labem |
TJ ACS Malenovice SV |
8030 |
B |
sobota |
1.6. |
11:00 |
Svitavy |
HC ŠD Písek |
HBC Tygři Mladá Boleslav |
8034 |
B |
sobota |
1.6. |
12:40 |
Svitavy |
TJ ACS Malenovice SV |
HC ŠD Písek |
8038 |
B |
sobota |
1.6. |
14:20 |
Svitavy |
Ježci Heřmanův Městec |
SC Dragons Ústí nad Labem |
8003 |
C |
pátek |
31.5. |
8:30 |
M.Třebová |
HBC Pento Most |
HBC REBEL Praha 8 |
8007 |
C |
pátek |
31.5. |
10:10 |
M.Třebová |
HBC Nové Strašecí |
TJ Lokomotiva Česká Třebová |
8011 |
C |
pátek |
31.5. |
11:50 |
M.Třebová |
HBC REBEL Praha 8 |
HBC Nové Strašecí |
8015 |
C |
pátek |
31.5. |
13.30 |
M.Třebová |
SK OEZ TESTA Letohrad |
HBC Pento Most |
8019 |
C |
pátek |
31.5. |
15:10 |
M.Třebová |
HBC Nové Strašecí |
SK OEZ TESTA Letohrad |
8023 |
C |
pátek |
31.5. |
16:50 |
M.Třebová |
TJ Lokomotiva Česká Třebová |
HBC REBEL Praha 8 |
8027 |
C |
sobota |
1.6. |
8:30 |
M.Třebová |
SK OEZ TESTA Letohrad |
TJ Lokomotiva Česká Třebová |
8031 |
C |
sobota |
1.6. |
10:10 |
M.Třebová |
HBC Pento Most |
HBC Nové Strašecí |
8035 |
C |
sobota |
1.6. |
11:50 |
M.Třebová |
TJ Lokomotiva Česká Třebová |
HBC Pento Most |
8039 |
C |
sobota |
1.6. |
13:30 |
M.Třebová |
HBC REBEL Praha 8 |
SK OEZ TESTA Letohrad |
8004 |
D |
pátek |
31.5. |
9:20 |
M.Třebová |
HBC Autosklo - H.A.K. Pardubice |
HBC Škoda Plzeň |
8008 |
D |
pátek |
31.5. |
11:00 |
M.Třebová |
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice |
TJ Tatran Třemošná |
8012 |
D |
pátek |
31.5. |
12:40 |
M.Třebová |
HBC Škoda Plzeň |
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice |
8016 |
D |
pátek |
31.5. |
14:20 |
M.Třebová |
TJ SRŠNI SVITAVY |
HBC Autosklo - H.A.K. Pardubice |
8020 |
D |
pátek |
31.5. |
16:00 |
M.Třebová |
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice |
TJ SRŠNI SVITAVY |
8024 |
D |
pátek |
31.5. |
17:40 |
M.Třebová |
TJ Tatran Třemošná |
HBC Škoda Plzeň |
8028 |
D |
sobota |
1.6. |
9:20 |
M.Třebová |
TJ SRŠNI SVITAVY |
TJ Tatran Třemošná |
8032 |
D |
sobota |
1.6. |
11:00 |
M.Třebová |
HBC Autosklo - H.A.K. Pardubice |
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice |
8036 |
D |
sobota |
1.6. |
12:40 |
M.Třebová |
TJ Tatran Třemošná |
HBC Autosklo - H.A.K. Pardubice |
8040 |
D |
sobota |
1.6. |
14:20 |
M.Třebová |
HBC Škoda Plzeň |
TJ SRŠNI SVITAVY |
8041 |
maléČF1 |
sobota |
1.6. |
15:10 |
Svitavy |
A4 |
B5 |
8042 |
maléČF2 |
sobota |
1.6. |
15:10 |
M.Třebová |
C4 |
D5 |
8043 |
maléČF3 |
sobota |
1.6. |
16:00 |
Svitavy |
B4 |
A5 |
8044 |
maléČF4 |
sobota |
1.6. |
16:00 |
M.Třebová |
D4 |
C5 |
8045 |
OF1 |
sobota |
1.6. |
16:50 |
Svitavy |
A2 |
B3 |
8046 |
OF2 |
sobota |
1.6. |
16:50 |
M.Třebová |
C2 |
D3 |
8047 |
OF3 |
sobota |
1.6. |
17:40 |
Svitavy |
B2 |
A3 |
8048 |
OF4 |
sobota |
1.6. |
17:40 |
M.Třebová |
D2 |
C3 |
8049 |
ČF1 |
neděle |
2.6. |
8:00 |
M.Třebová |
A1 |
VÍTĚZ OF4 (8048) |
8050 |
maléSF1 |
neděle |
2.6. |
8:00 |
Svitavy |
VÍTĚZ maléČF1 (8041) |
VÍTĚZ maléČF2 (8042) |
8051 |
ČF2 |
neděle |
2.6. |
8:50 |
M.Třebová |
B1 |
VÍTĚZ OF3 (8047) |
8052 |
maléSF2 |
neděle |
2.6. |
8:50 |
Svitavy |
VÍTĚZ maléČF3 (8043) |
VÍTĚZ maléČF4 (8044) |
8053 |
ČF3 |
neděle |
2.6. |
9:40 |
M.Třebová |
C1 |
VÍTĚZ OF2 (8046) |
8054 |
miniSF3 |
neděle |
2.6. |
9:40 |
Svitavy |
PORAŽENÝ maléČF1 (8041) |
PORAŽENÝ maléČF2 (8042) |
8055 |
ČF4 |
neděle |
2.6. |
10:30 |
M.Třebová |
D1 |
VÍTĚZ OF1 (8045 |
8056 |
miniSF4 |
neděle |
2.6. |
10:30 |
Svitavy |
PORAŽENÝ maléČF3 (8043) |
PORAŽENÝ maléČF4 (8044) |
8057 |
O9 |
neděle |
2.6. |
11:20 |
M.Třebová |
dle koeficientu 1. PORAŽENÝ OF |
dle koeficientu 2. PORAŽENÝ OF |
8058 |
O11 |
neděle |
2.6. |
11:20 |
Svitavy |
dle koeficientu 3. PORAŽENÝ OF |
dle koeficientu 4. PORAŽENÝ OF |
8059 |
SF1 |
neděle |
2.6. |
12:10 |
M.Třebová |
VÍTĚZ ČF1 |
VÍTĚZ ČF3 |
8060 |
O13 |
neděle |
2.6. |
12:10 |
Svitavy |
VÍTĚZ maléSF1 |
VÍTĚZ maléSF2 |
8061 |
SF2 |
neděle |
2.6. |
13:00 |
M.Třebová |
VÍTĚZ ČF2 |
VÍTĚZ ČF4 |
8062 |
O15 |
neděle |
2.6. |
13:00 |
Svitavy |
PORAŽENÝ maléSF1 |
PORAŽENÝ maléSF2 |
8063 |
O7 |
neděle |
2.6. |
13:50 |
M.Třebová |
dle koeficientu 3. PORAŽENÝ ČF |
dle koeficientu 4. PORAŽENÝ ČF |
8064 |
O17 |
neděle |
2.6. |
13:50 |
Svitavy |
VÍTĚZ miniSF3 |
VÍTĚZ miniSF4 |
8065 |
O5 |
neděle |
2.6. |
14:40 |
M.Třebová |
dle koeficientu 1. PORAŽENÝ ČF |
dle koeficientu 2. PORAŽENÝ ČF |
8066 |
O19 |
neděle |
2.6. |
14:40 |
Svitavy |
PORAŽENÝ miniSF3 |
PORAŽENÝ miniSF4 |
8067 |
O3 |
neděle |
2.6. |
15:30 |
M.Třebová |
PORAŽENÝ SF1 |
PORAŽENÝ SF2 |
8068 |
FI |
neděle |
2.6. |
16:20 |
M.Třebová |
VÍTĚZ SF1 |
VÍTĚZ SF2 |